MATERIAŁ MARKETINGOWY

 

 

1.

Elastyczna oferta dla odpoczywających

Jedziesz wylegiwać się na plaży, czy zjeżdżać na nartach? A może lubisz uprawiać sporty ekstremalne? Wyjeżdżasz do pracy? Podróżujesz sam, z rodziną czy większą grupą? Wyjeżdżasz za granicę czy zostajesz w Polsce? W ramach Warta Travel plus możesz dobrać zakres ochrony do swoich potrzeb.

2.

Pokrycie pełnych kosztów pomocy

Aż 10. z 19. opcji pomocy assistance w Warta Travel plus nie zawiera żadnych ograniczeń kwotowych. Gwarantuje to, m.in. że w razie wypadku czy poważnej choroby opłacimy Twój transport do domu nawet z "końca świata" w wysokości faktycznie poniesionych kosztów.

3.

Ochrona dla osób przewlekle chorych

Osobom, które leczą się na choroby przewlekłe, sugerujemy zakup polisy gwarantującej pokrycie kosztów leczenia za granicą będących następstwem takiej choroby. Jeśli będzie taka potrzeba - sprowadzimy taką osobę do Polski transportem medycznym.

4.

Specjalny pakiet dla windsurferów

Z nami wyjazd na deskę czy narty wodne jest rzeczywiście bezpieczny. Jeśli stracisz swoją deskę, ulegnie ona uszkodzeniu lub zniszczeniu wypłacimy Ci odszkodowanie.

5.

Pełna ochrona sprzętu narciarskiego

Z nami wyjazd na narty jest rzeczywiście bezpieczny. Jeśli stracisz swoje narty, ulegną one uszkodzeniu lub zniszczeniu, z ubezpieczenia "SKI – sprzęt narciarski" wypłacimy Ci za nie odszkodowanie. Jeśli wybierzesz dodatkowo pakiet SKI Plus - pokryjemy koszty wypożyczenia sprzętu narciarskiego. Wszystko po to, żeby Twój wyjazd był udany!